TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE DO REJESTRACJI


WYDZIAŁ KOMUNIKACJI ŁÓDŹ – REZERWACJA ON LINE

Wiele osób jest zaskoczonych, że w przypadku rejestracji pojazdów nie ma możliwości rezerwacji terminu on-line nawet na miesiąc do przodu, ponieważ automat jest opracowany jedynie na 30 dni, a chętnych jest znacznie więcej. Dzięki nam macie Państwo możliwość rejestrować auto z dnia na dzień bez miesięcznego oczekiwania.

 • REZERWACJA
  REJESTRACJI POJAZDÓW ON-LINE

 • Aby zarezerwować wizytę, należy wybrać odpowiednią grupę spraw, miesiąc, dzień i godzinę planowanej wizyty. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku "Rezerwuj" wyświetli się potwierdzenie rezerwacji.

  Dla wizyt rezerwowanych w grupach spraw: A, B, C, D, E, w wybranym dniu, co najmniej 10 minut przed umówioną wizytą, należy pobrać bilet wybierając przycisk U - potwierdź umówioną wizytę wpisując numer PESEL/REGON na monitorze dotykowym automatu biletowego. W grupie C można zarejestrować max. 2 pojazdy. Dla większej ilości pojazdów niż 2 rezerwacja terminu nie jest dostępna.

  Dla wizyt rezerwowanych w grupach spraw: P, T, W, Z w wybranym dniu, co najmniej 10 minut przed umówioną wizytą, należy pobrać bilet wybierając przycisk V - potwierdź umówioną wizytę wpisując numer PESEL na monitorze dotykowym automatu biletowego.

  A: REJESTRACJA POJAZDÓW
  B: REJ. CZASOWA, ZATRZ. DOWODY REJESTRACYJNE
  C: REJESTRACJA KILKU POJAZDÓW
  D: INNE CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z REJESTRACJĄ
  E: ODBIÓR DOW. REJ. I ZWROT POZWOLEŃ
  P: PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ
  T: ODBIÓR PRAW JAZDY, ZEZW. POJ. UPRZ.
  W: WTÓRNIK LUB WYMIANA PRAW JAZDY
  Z: COFNIĘTE UPRAWNIENIA, ZATRZ. PRAWA JAZDY

   

  Jeśli potrzebujesz samych tłumaczeń, pomocy w samej opłacie akcyzy lub samej rejestracji także przyjedziemy. Zadzwoń i umów się.